Föremål som liknar 7 st
6070 Stolar
7 st, Gustaviansk stil
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6625 Kryddburkar
Arabia, 7 st. Höjd: 9 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7015 Kakelplattor
27 st, Holland, 1700-tal, 13,5x13,5 ca
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6064 Spiselhundar
7 st, glaserade, bland annat Beswick. Höjd: 10-32 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 12 januari 2026
4420 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
3031 Pipställ
Såld: 600 kr
Såldes den 15 december 2025
5355 Dalahästar
Såld: 600 kr
Såldes den 8 december 2025
2014 Skedar
Såld: 3.800 kr
Såldes den 8 december 2025
4037 Kryddburkar
diverse, 7 st. Höjd: 7-9 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2025