Föremål som liknar 11 st
6510 Tallrikar
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6101 Kaffeskedar
11 st, silver. Längd: 11,5 cm, vikt: 115 gr ca
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026
2008 Supkoppar
Såld: 2.800 kr
Såldes den 8 december 2025
5086 Litografiska b..
Såld: 700 kr
Såldes den 8 december 2025
4479 Vinglas
11 st, Sverige. Reijmyre Glasbruk. Höjd: 15,5 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 1 december 2025
4480 Vinglas
Kristall, 11 st. Höjd: 17 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 1 december 2025
3359 Kaffekoppar
11 st B&G, 1800-tal
Såld: 250 kr
Såldes den 1 december 2025
3136 Desserttallrikar
11 st, Royal Alma, England, diameter: 16,5
Såld: 200 kr
Såldes den 24 november 2025
3524 Gröttallrikar
11 st, Gustavsberg, med tomtemotiv. Diameter: 21 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 24 november 2025