Föremål som liknar ä
2151 Skulptur
Gunilla Kropp, Signerad, keramik. Längd: 26 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 juni 2024
3348 Fåtölj
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2150 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5151 Fotoramar
7 st, omkring 1900, trä och metall, 7x5 - 22x13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
5210 Bestick
Såld: 6.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
2056 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024