Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Öst


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6003 OljemÃ¥lningar
    2 st, MajBritt Östergren. Signerade. Olja på duk, ..//
    Såld: 1.200 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6651 Ljusstake
    Josef Frank (1885-1967), Österrike. Slingan. Firma..//
    Såld: 1.300 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6763 Soffa
    Tvåsits, svängd modell, ljust rosa klädsel, löstag..//
    Såld: 4.600 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026




Ladda ner broschyr