KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9365532
nr 936 5532
Alvar Jansson
(1922-1991), Sverige
Akvarell, Alvar Jansson, Motorcykel, signerad. -54, 35x50
Alvar Jansson, svensk bildkonstnär född 1922, död 1991.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:34:11
21/1 14:33:24