KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16937449
nr 1693 7449
Akvarell
Oidentifierad konstnär, eka/båthus. Signerad. Akvarell, bildmått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 38x47
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:47:21
100 kr
200 kr