GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lampfot 15385474
*
nr 1538 5474
Lampfot
Keramik, Tyskland. Höjd: 50 cm
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 maj 2023
kl 19:02:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 21:22:06
1
100 kr
1/5 12:43:18
2
150 kr
1/5 13:23:24
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Lampfot
Kondition: nagg
nr 1538 5474
Lampfot
Keramik, Tyskland. Höjd: 50 cm
Kondition: nagg
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 maj 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/4 21:22:06 | 1 | 100 kr |
| 1/5 12:43:18 | 2 | 150 kr |
| 1/5 13:23:24 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.



