KONST / Litografier / Färglitografi 14378386
nr 1437 8386
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 21/250, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 64x49 cm
Kondition: slitage
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:57:25
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)