KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8962168
nr 896 2168
Akvarell
Evy Låås (1923-1999), Kustmotiv, signerad, bladets mått: 50x57
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:44:32
21/5 14:27:48