ART / Lithographs / Litograph 17515178

nr 1751 5178

LITOGRAPH

efter Joan Miró, no signature, outer dimensions including frame: 54x77,

efter Joan Miró, ej signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 54x77

700

SEK 1100

Monday December 15 2025
at 18:29:40