GLASS & CERAMICS / Ceramics / Spice jars 8816030
nr 881 6030
SPICE JARS
11 parts, Gustavsberg, Sweden, wear, damages.
11 del, Gustavsberg
Condition: slitage, skador
800
SEK 350
Monday Mars 17 2014
at 19:36:29
17/3 19:28:49
300 kr
17/3 19:31:29
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio