KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044256
nr 1604 4256
Oidentifierad konstnär. Signerad SJ, fåraherde. Olja på duk, 29x44 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:57:18
300 kr
500 kr