![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Offsetlitografi 8077208
*
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2013
kl 18:23:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 06:25:19
1
3.000 kr
11/2 17:16:51
2
2.200 kr
11/2 17:17:20
2
3.000 kr
11/2 17:17:54
2
3.200 kr
11/2 17:26:42
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helmut newton litografier offsetlitografi
-
6379 " digital måln..
Margareta Ternström (f. 1933), Sverige. "From Blac..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:05
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47
*
Offsetlitografi
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
Utrop: | 5.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/2 06:25:19 | 1 | 3.000 kr |
11/2 17:16:51 | 2 | 2.200 kr |
11/2 17:17:20 | 2 | 3.000 kr |
11/2 17:17:54 | 2 | 3.200 kr |
11/2 17:26:42 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helmut newton litografier offsetlitografi
-
6379 " digital måln..
Margareta Ternström (f. 1933), Sverige. "From Blac..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:05 -
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47