KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506021
nr 1550 6021
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -22. Olja på duk, 30x25 cm, oramad
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 3 juli 2023
kl 19:49:10
Claire View
Läs mer om Claire View