MÖBLER / Skåp & hyllor / Badrumsskåp 13625121
*
nr 1362 5121
Badrumsskåp
1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2020
kl 20:26:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 21:08:34
1
100 kr
20/11 15:46:03
2
200 kr
22/11 11:02:16
3
250 kr
23/11 20:19:11
2
Vinnande bud
- Tema
23 nov
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:53
-
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:13
-
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12
-
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:15
*
Badrumsskåp
Läs mer om Retro
nr 1362 5121
Badrumsskåp
1940-/50-tal, spegeldörr, glashyllor. Bredd: 39, höjd: 52 cm, djup: 13,5 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/11 21:08:34 | 1 | 100 kr |
20/11 15:46:03 | 2 | 200 kr |
22/11 11:02:16 | 3 | 250 kr |
23/11 20:19:11 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
23 nov
Retro
PÃ¥ Tema Retro har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm KÃ¥ge ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp glashyllor skåp spegeldörr
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:53 -
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:13 -
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12 -
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:25 -
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:15