GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuringrupp 4286332
nr 428 6332
Figuringrupp
Dresden, längd: 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 september 2006
200 kr
200 kr
300 kr