KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277092

nr 1727 7092

Arno Lemke. Signerad, berglandskap. Olja på duk, 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x70 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:16:30

29/9 19:10:49 1      Vinnande bud