MÖBLER / Bord / Slagbord 13016172
nr 1301 6172
Slagbord
Furu, 1800-tal. Bredd: 35+ 2x70. Djup: 103 cm. Höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:08:22
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr