GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 5522362
nr 552 2362
Matservisdelar
ca 30 delar, Fasen Gustavsberg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:56:23
100 kr
250 kr
450 kr
350 kr
500 kr