KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11482289
nr 1148 2289
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Blyerts, Signerad och daterad 1962, landskap med fåglar, 27x40
Kondition: med dedikation
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:15:09
29/11 23:50:21
250 kr
4/12 00:18:03
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg