KONST / Litografier / Färglitografi 8616059
nr 861 6059
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi , Ulf Greder (f. 1949), signerad. 258/360, motivet: 88x76
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:54:33
500 kr
700 kr
700 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr