KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12144254

nr 1214 4254

Mariana Manner

(f. 1943), Sverige

Etsningar, 2 st, Signerad. - 68 60-upplaga. Motivet: 15x47,27x17

Mariana Manner, född 1943 i Lidköping, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

600 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 20:37:37

Mariana Manner

Läs mer om Mariana Manner