KONST / Litografier / Färtglito 8214454
nr 821 4454
Färtglito
Signerad, 184/360, 1983, 51x35
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 april 2013
kl 20:58:23
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr