KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8001084
nr 800 1084
Träsnitt
Oidentifierad konstnär, Kina, häst, signerad, motivets mått: 63x36
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 januari 2013
kl 18:45:59
6/1 23:29:54
Träsnitt
nr 800 1084
Träsnitt
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 7 januari 2013 |
6/1 23:29:54 | 1 | Vinnande bud |