MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 6812117
nr 681 2117
Fåtölj
60/70-tal
Kondition: slitage, dålig stoppning
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2011
kl 19:33:37
14/2 18:53:05