KONST / Litografier / Färglitografi 13372116
nr 1337 2116
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 166/330, bladets mått, 39x46cm, oramat löst blad
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:54:54
4/7 23:09:54