ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 7663336
nr 766 3336
Örhängen
9 par, 50-tal, signerade
Utrop:
800 kr
Såld:
550 kr
måndag 2 juli 2012
kl 17:29:50
100 kr
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr