BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 9212033

nr 921 2033

Ljusstakar

Ett par, Tenn 1809, höjd: 24

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 27 oktober 2014
kl 18:55:26

27/10 16:33:37 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 27 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska