KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9464094
nr 946 4094
Etsningar
2 st, Annika Svenbro, 120-upplaga, komposition, signerad. -91, motivet: 50x38
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 20:57:54
100 kr
150 kr
250 kr