KONST / Litografier / Färglitografi 17223293
nr 1722 3293
Håkan Berg
(f. 1958), Sverige
Komposition. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm
Håkan Berg, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 september 2025
kl 19:25:24
4/9 08:53:53
100 kr
6/9 20:27:20