MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9365227

nr 936 5227

Byrå

1890-tal, längd: 82, djup: 42, höjd: 113

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 januari 2015
kl 18:40:06