KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585190
nr 758 5190
Blandteknik
signerad, Munkbron, 1948, motivets mått: 20x16
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 maj 2012
kl 19:56:39
11/5 00:26:27
100 kr
11/5 19:19:00