KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8481655
nr 848 1655
Ragnhild Fredell
(f. 1948), Sverige
Blandteknik, Ragnhild Fredell (f. 1948), 1/1, signerad 2004, motivets mått: 30x29
Ragnhild Fredell, svensk målare, grafiker, och glaskonstnär, född 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:11:27
15/9 13:45:04
Ragnhild Fredell
Läs mer om Ragnhild Fredell