ART / Lithographs / Litograph in colors 11729007
nr 1172 9007
Wilhelm Wik
(1897-1987), Sverige
Wilhelm Wik (1897-1987), Sverige. "Bergets tinnar", signed and numbered 1/1, bladets mått: 62x50,
LITOGRAPH IN COLORS, "Bergets tinnar", signerad och numrerad 1/1, bladets mått: 62x50
Wilhelm Wik, Swedish painter, born 1897, dead 1987.
1000
SEK 900
Monday Mars 26 2018
at 19:30:01
100 kr
700 kr
800 kr