KONST / Oljemålningar / Oljemålning 1731107
nr 173 1107
sign. Båtar, 1800-tal, 55x70
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 september 2002
800 kr
850 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
ledande budet*
Signe Persson-Melin (f. 1925)