KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15962020
nr 1596 2020
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
Oljemålning, "Familjen". Signerad, daterad - 91. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 90x74 cm
Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:25:06
3/2 06:26:38
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz
nr 1596 2020
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 5 februari 2024 |
| 3/2 06:26:38 | 1 | Vinnande bud |
Mona Seilitz