MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 11007587

nr 1100 7587

Sekretär

Teak, 1950-tal, längd: 89 cm, djup: 59 cm, höjd: cm, höjd: 98

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 april 2017
kl 19:08:55