KONST / Litografier / Färglitografi 12113073
nr 1211 3073
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/220, bladets mått: 54x38 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:46:24
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
22 okt
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson