KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13491281
nr 1349 1281
Jerry McMillan
(f. 1936), USA
Skulptur, Multipel. Signerad, daterad -71, numrerad 25/25. Bredd: 20,5 cm. Djup: 17 cm. Höjd: 34 cm
Jerry McMillan, amerikansk fotograf född 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:51:43
28/9 18:46:43