KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328153
nr 1532 8153
Matilda Lehvonen. Komposition. Signerad, daterad 2007. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:25:52
700 kr
800 kr
2.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
4.000 kr