ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 11108066
*
nr 1110 8066
Leksaker
4 delar, 1950/60-tal
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:45:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 19:20:47
1
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksaker
-
7212 Docka
modell äldre, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:03
-
7216 Leksaksbilar
2 st, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, en..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:38
-
6513 Marionettdocka
”Pelham puppet”, Mimi Pigg. Höjd: 30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:49
-
7007 Mekanisk bil
Schuco, Examico 4001, Replica. Längd: 14 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:06
*
Leksaker
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8066
Leksaker
4 delar, 1950/60-tal
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/5 19:20:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksaker
-
7212 Docka
modell äldre, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Höjd:..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:03 -
7216 Leksaksbilar
2 st, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, en..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:38 -
6513 Marionettdocka
”Pelham puppet”, Mimi Pigg. Höjd: 30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:49
-
7007 Mekanisk bil
Schuco, Examico 4001, Replica. Längd: 14 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:06



