Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7753175



*

nr 775 3175


Bertil Berg

(f. 1935), Sverige


Färglitografi , Bertil Berg (f. 1935), 1978, 13/99, 59x76


Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.

Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 3 september 2012
kl 19:19:43



  • Specialauktion

  • Konstnär/Designer

Bertil Berg

Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.

Läs mer om Bertil Berg
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bertil berg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr