KONST / Litografier / Färglitografi 14035242

nr 1403 5242

Färglitografi

Hussein Fallahi, Signerad. Motivet: 40x30, yttermått inklusive ram: 57x46 cm

Utrop:

600 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:17:03