MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7797660

nr 779 7660

Byrå

1880-tal, längd: 108, djup: 57, höjd: 86

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

850 kr

måndag 24 september 2012
kl 18:19:43