GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skålar 9177105
nr 917 7105
Skålar
2 st, etsad dekor, signerad. , höjd: 16, diameter: 24
Kondition: en är naggad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 18:19:24
100 kr
Skålar
Kondition: en är naggad
nr 917 7105
Skålar
Kondition: en är naggad
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 13 oktober 2014 |