KONST / Litografier / Färglitografi 7451192
nr 745 1192
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Färglitografi , Jan Naliwajko (f. 1938), 187/360, signerad, bladets mått: 71x60
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:21:40
28/2 22:13:28
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko