KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553178
nr 1555 3178
Fredrik Moe, landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 44x63 cm, yttermått inklusive ram: 63x82cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:20:08
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr