KONST / Litografier / Färglitografi 14823037
nr 1482 3037
Rob E Olson
(f. 1946), Sverige
Signerad, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 51x35 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Rob E Olson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:18:45
15/8 18:09:13