KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218031
nr 1621 8031
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, landskap. Olja på pannå, 26x35cm, yttermått inklusive ram: 33x40cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:28:04
1.000 kr
1.100 kr