BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 11108032
*
nr 1110 8032
Bordslampor
Ett par, 50/60-tal, Teak
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:31:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/5 21:35:09
1
900 kr
17/5 19:19:06
2
700 kr
17/5 19:19:06
1
800 kr (Budbetjänt)
22/5 16:13:41
3
1.000 kr
22/5 19:26:26
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor teak teakmöbler trä
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:13
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8032
Bordslampor
Ett par, 50/60-tal, Teak
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/5 21:35:09 | 1 | 900 kr |
| 17/5 19:19:06 | 2 | 700 kr |
| 17/5 19:19:06 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
| 22/5 16:13:41 | 3 | 1.000 kr |
| 22/5 19:26:26 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor teak teakmöbler trä
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:13



